Naše služby

Fixácia protézy na miniimplantáty

Efektívne riešenie fixácie protézy až na 20 rokov. Zabezpečuje maximálny komfort a stabilizáciu protézy.

Ak máte iný problém, ktorý by ste chceli riešiť, ponúkame vám aj ďalšie služby.

Implantológia

Klasické dentálne implantáty

Sú vhodné pre pacientov, ktorí prišli o svoj zub. Klasický dentálny implantát je vyrobený z titánu, nevyvoláva žiadne alergické reakcie a je 100% kompatibilný s ľudským organizmom, preto ide o dokonalú náhradu chýbajúceho koreňa zuba. Dentálne implantáty sú titánové skrutky jemne vsadené do kosti pacienta. Po zhojení sa na implantát osadí titánová nadstavba s keramickou alebo kovokeramickou korunkou.

Fixácia mostíkov

Zuby môžu byť uchytené na štyroch alebo šiestich klasických implantátoch v závislosti od povahy zákroku a taktiež stavu pacienta.

Záchovná stomatológia

Pomáha predchádzať zubnému kazu, ak sa však kaz vyskytne, včas ho lieči. Odstraňuje kazivé hmoty a nahrádza ich výplňou. Stará sa aj o dezinfekciu a zabraňuje prieniku dezinfekcie až do zubného nervu.

Stomatologická chirurgia

Efektívne rieši vrodené deformácie, zaoberá sa aj liečbou získaných ochorení, ktoré možno chirurgickým zásahom napraviť často až do úplnej estetickej a funkčnej rehabilitácie.

Dentálna hygiena

Každý si chce svoje vlastné zuby zachovať čo najdlhšie a práve na to dentálna hygiena slúži. Je veľmi dôležitá, ak trpíte paradentózou alebo sa chystáte na zubné vyšetrenie, kľúčovú úlohu však zohráva aj v rámci prevencie.

V prípade záujmu o tieto služby nás neváhajte kontaktovať